Bisa El Ayak Terapi Merkezi

RANDEVU ALIN

Nefes Koçu

RANDEVU ALIN

Gülbahar AKKANAT

29 Ocak 1983 Kastamonu doğumlu, Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Pazarlama Bölümü mezunudur. Kurumsal hayatın içinde 8 yıl deneyim yaşadıktan sonra hayatına  farklı bir alanda   devam etme kararı ile  Mustafa Kartal  Nefes Okulunda  Nefes Koçluğu ve Holoterapi Nefes Eğitimi alarak çok sevdiği bir hayatın içine doğru yolculuğa çıkmıştır.

Bireysel olarak yıllardır takip ettiği ve meraklı olduğu  kişisel gelişim konularına Nefes ile başlamıştır. 

Alanında profesyonel bir hizmet sunan Bisa Terapi  Merkezin de  Bireysel Nefes Koçluğu Danışmanlık hizmeti ile  Nefes Farkındalığı ve Doğru Nefes Teknikleri hakkında bilgi ve tecrübelerini paylaşarak Nefes hakkında doğru  bilinen yanlış, eksik konuların üzerinde çalışarak  insanları sağlıklı ve uzun ömürlü yaşamak konusunda bilgilendirerek danışanlarına farkındalık sunmaktadır.

Şunu unutmayalım ki ;Nefes Yaratıcı’nın bize verdiği en güzel ve en değerli hediyedir. Hayat nefesle başlar ve nefesle biter ;belki uzun süre aç kalabilirsiniz fakat nefes olmadan 10 dakika  bile yaşayamazsınız. Nefes çalışmalarının önemini en az dört seans sonrası kendinizdeki değişimi fark ederek anlayabilirsiniz .

Yeni çağın gerektirdiği Dünya Sistemleri Dönüşüm zamanlarından geçtiğimiz bu dönemi en sakin, sağlıklı ve pozitif enerji ile kendimize en faydalı şekilde nasıl yönetebilirim sorusunun cevabı olarak sizleri Bütüncül Sağlığınızı destekleyici Nefes ile dönüşüm seanslarına  bekliyoruz.